چرا خودروی ون اجاره کنیم؟

رنت ون با ارائه خدمات تخصصی در زمینه اجاره ون در ایران توانسته با قیمت مناسب و کیفیت بالا مشتریان زیادی را بدست آورد. همچنین انجام خدمات رنت ون در کل کشور این مجموعه را بی نظیر کرده است.

آیا نیاز به خودرو های گروهی را برای یک مسافرت یا جابه جایی احساس کرده اید؟

آیا به دنبال یک سرویس مناسب برای مدرسه، آژانس هواپیمایی یا شرکت خود هستید؟

ما به شما رنت ون را پیشنهاد می کنیم. این کمپانی با بکار گیریه گروهی حرفه ای در زمینه اجاره خودرو ، اقدام به ارائه این خدمات به هموطنان عزیز کرده است. برای کرایه هر گونه ون ، مینی بوس و یا اتوبوس می توانید از خدمات ارزنده این کمپانی بهره ببرید.

  • سرعت در ارائه خدمات
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • بدون محدودیت در تعداد خودرو
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب برای مسافران
چرا رنت ون

چرا رنت ون

خدمات اجاره ون رنت ون

مجموعه ای متشکل از رانندگانی مجرب و حرفه ای در کنار تجربه روز افزون و آماده خدمت رسانی به انواع مراسمات تشریفاتی و یا تامین خودرو برای انواع تور های مسافرتی و مسافرت های بین شهری.لازم به ذکر است که تمامی خدمات این مجموعه به صورت حرفه ای انجام می پذیرد.شرکت رنت ون تمامی خودرو های ون شامل انواع ون های فیات ، ون های تویوتا ،ون بنز و هیوندا را در اختیار دارد.این خدمات به صورت اجاره تکی ون و یا به صورت گسترده تر ، به صورت گروهی به هر تعدادی که تقاضا باشد عرضه خواهد شد.

خدمات رنت ون برای تور های مسافرتی

رنت ون جهت گسترده تر کردن خدمات خود اقدام به تامین ون برای انواع تور های مسافرتی می نماید.تور های مسافرتی از رایج ترین خدمات مورد درخواست مشتریان ما می باشد.تور های مسافرتی با آغاز فصل بهار بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

این تور ها می تواند به صورت تک ون یا گروهی از ون ها شکل گیری شود و مجموعه کرایه ون رنت-ون هیچ محدودیتی برای تامین خودرو های ون خود ندارد.ون های تویوتا می توانند گزینه های مناسبی جهت سفر به مناطق مختلف باشد.می توانید برای استفاده از این خدمات با مجموعه رنت-ون تماس گرفته و خودرو مد نظر خود را انتخاب کنید.این خدمات به صورت صفر تا صد توسط مجموعه رنت-ون به مدیریت جناب آقای صباغیان ارائه می گردد.

برگزاری تورهای خارجی از کشور بصورت زمینی با ون

چرا خودروی ون اجاره کنیم؟

چرا خودروی ون اجاره کنیم؟

خدمات رنت ون برای همایش ها و مراسمات تشریفاتی

مراسمات و همایش های مهم بخش اجتناب ناپذیر تمامی ارگان ها و ادارات دولتی می باشد.بسیاری از ارگان های دولتی جهت تعامل بیشتر کارکنان به همایش ها و کلاس های آموزشی خواهند رفت و بهترین وسیله برای ایاب و ذهاب اینگونه فعالیت ها خودرو های ون می باشند.برای مراسم های اینچنینی خودرو های مدنظر عموما ون های فیات،ون های هیوندای و ون های بنز می باشند.همچنین لازم به ذکر است که نازل ترین قیمت های اجاره ون های لوکس را نسبت به همکاران از ما بخواهید.

دلیل ارائه پائین ترین قیمت های اجاره ون

مجموعه رنت-ون بدون هیچ واسطه ای و به طور مستقیم خدمات اجاره ون را ارائه می نمایند.بسیاری از کسانی که در این حوزه فعالیت دارند،به دلیل واسطه گری ها درصدی غیر متعارف بر روی قیمت های ون های اجاره ای اضافه می کنند.همین امر باعث شده تا مشتریان ناراضی زیادی از قیمت های بالا و کیفیت پایین وجود داشته باشد.مجموعه رنت-ون بر این ادعا است که پایین ترین قیمت های اجاره روزانه و ماهانه را دارا می باشد.هدف ما تنها رضایت مشتری می باشد و بر این اعتقادیم که کیفیت بالای کار ما می تواند به منزله بهترین تبلیغات برای کارمان باشد.