قیمت اجاره ون در سال 98

قیمت اجاره ون در سال ۹۸

هزینه اجاره ون در ایران در سال ۹۸ چقدر است؟

اجاره ون در ایران اتفاق تازه و جدیدی نیست. ولی شاید زمانی این موضوع در نوع خودش پدیده به حساب می‌آید که مردم عادی حاضر باشند برای سفرهای دسته جمعی و یا تورهای توریستی ون اجاره کنند. وقتی قیمت خودرو بالاتر از درآمدها است و مردم ناتوان از خرید خودروی می‌شوند، به همین دلیل بازاری به نام ون های اجاره‌ای به وجود خواهد آمد. بازاری که برای توصیف رونق آن کافی است نگاهی به فعالیت شرکت‌های مجاز در سطح شهر و آگهی‌های منتشرشده در روزنامه‌ها انداخت. از این رو قیمت اجاره ون در سال ۹۸ سوال مهمی برای افرادی است که می خواهند ماشین اجاره کنند. افرادی که می خواهند اقدام به اجاره ون های توریستی، اجاره ون های فرودگاهی، اجاره ون VIP و اجاره ون دربستی کنند اولین کاری که انجام می دهند استعلام قیمت می باشد.

هزینه اجاره ون در سال ۹۸

وقتی چشممان به اجاره خودرو می‌افتاد، لیستی از قیمت‌های خودروهای لوکس اجاره‌ای را که افراد به دلایل گوناگونی، مایل به اجاره آن‌ها هستند، شاهد بودیم. یکی از مدیران این شرکت‌ها مدعی بود که امروزه اجاره خودرو تنها به مراسم خاصی مثل محدود نمی‌شود. بلکه مراجعه‌کنندگانی هستند که حاضرند برای تعطیلات چندروزه، پولی به قیمت خرید یک ماشین صفر بپردازند. به همین سبب شرکت های اجاره خودرو از لحاظ قیمت اجاره ون در سال ۹۸ با هم در رقابت هستند.

محاسبه قیمت اجاره ون برای خارج از شهر

قیمت هایی که برای اجاره انواع ون به صورت دربستی و دراز مدت برای خارج از شهر تهران در نظر گرفته می شود به صورت توافقی می باشد.

البته این قیمت ها برای انواع مدل های خودرو ون متفاوت می باشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

کرایه ون برای ادارات

برای کرایه کردن یا دریافت کردن ون ادارات مختلف و یا موسسات خصوصی یا دولتی و نیمه دولتی که ون های یک شکل از یک نام و برند می خواهند به خاطر درخواست های متعدد و فراوان بهتر است حتما چند روز قبل برای رزرو و استفاده با کارشناسان ما تماس بگیرند و هماهنگ کنند .

بعد از آن کارشناسان شرکت رنت ون متناسب با نیاز شما همراه با امکانات رفاهی کافی خودرو ی مناسب را در اختیار شما قرار می دهند.

دریافت خدمات بیشتر برای مسافران و میهمانان

ون های تشریفاتی این شرکت مناسب برای اجاره و دارای سیستم وای فای می باشد و دارای امکانات دیگر مثل صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی هستند .در صورت نیاز داشتن میتوانید قبل از سفر به دفتر مرکزی مراجعه کنید و درخواس خود را اعلام کنید

_ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی خودرو های ون برای کرایه ون تشریفاتی در این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد

_در هنگام اجاره ون تشریفاتی برخی از خودرو ها با راننده اجاره داده خواهند شد.رانندگان و لیدر های فعال در این مجموعه مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای میباشند.

_در صورت نیاز می تواند از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید

راحتی صندلی ها

بارزترین ون اجاره ای شرکت رنت ون برای سرویس های تشریفاتی و فرودگاهی و توریستی در سال ۹۸ ون تویوتا می باشد. ون تویوتا هایس سال هاست که در زمینه اجاره خودرو با وجود رقیبان دیگر با اختلاف بسیاری ، حرف اول را در اجاره ون می زند.

صندلی راحت و نرم خودرو، باعث شده اجاره ون هایس در جابه جایی های گروهی داخل شهر بسیار پرکاربرد باشد. صندلی های ون هایس همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه ای که در مسیر های طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت .

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =