delica-rentvan-1030x514

اجاره ون دلیکا به این دلیل که این خودرو بسیار جادار می باشد در اقشار مختلف مردم بسیار کاربردی و از لحاظ اقتصادی به صرفه است این خودرو برای مسافرت های درون شهری و مسافرت های برون شهری طراحی بسیار مناسبی دارد شرکت اجاره اتومبیل رنت ون با بیش از ده ها ون تشریفاتی, توریستی و فرودگاهی جایگاه خوبی را در اجاره ون ارزان داراست شما میتوانید به راحتی با کمترین هزینه و کمترین زمان ون مرد نظر خود را انتخاب کنید.

ون دلیکا برای کارهای تشریفاتی و مسافرت های توریستی و قرارهای کاری خودرو مناسبی به به شمار می رود. شرکت رنت ون با پرسنلی حرفه ای نیاز های شما را در این رابطه بر اورده خواهد کرد شما تنها با یک تماس میتوانید نیاز خود را برای اجاره ماشین و کرایه اتومبیل های مختلف بر آورده کنید هر کجا شما حاظر باشید ما امادگی انجام خدمات را داریم.

کرایه ون دلیکا توریستی

یک نوع دیگر از ون که در اجاره ون در تهران و اجاره ون توریستی استفاده می شود ون دلیکا است این نوع ون بسیار جادار و زیبا طراحی شده و گنجایش بیش از ۱۲ مسافر را در خود دارد این ون زیبا توسط شرکت تویوتا ژاپن طراحی و ساخته شده بسیاری از گردشگران و افراد مهم در تهران از کرایه ون دلیکا استفاده میکنند. کرایه ون دلیکا در تهران بسیار پر طرفدار است از این رو این خودرو قیمتی در حدود ۲۵۰ هزار تومانی در تهران دارد.

 

کرایه ون دلیکا برای تمام مقاصد سفر

کرایه ون مسافرتی برای تمام مقاصد مسافرتی بسیار کار آمد است بسیاری از شرکتها برای انجام کارهای روزمره و قرارهای کاری خود نیاز به کرایه ون دارند بسیاری از افرادی که از خارج از کشور به ایران سفر میکنند برای دیدن جاهای دیدنی ایران نیاز به کرایه ون توریستی دارند بسیاری از ارگان های دولتی با عقد قرارداد با شرکت های اجاره خودرو ون اجاره میکنند و قراردادهای سالیانه میبندند. بسیاری از هتل ها برای جابه جایی افراد مهم خود از ون استفاده می کنند. بسیاری از افراد برای مسافرت به جاهایی مثل اصفهان شیراز ومشهد نیاز به کرایه ون دارند .

بررسی ویژگی های ون دلیکا

 ون دلیکا خودرویی چند منظوره می باشد که از سال ۱۹۶۸ تاکنون تولید شده است.  این خودروی ۱۱ نفره در ایران بیشتردر تاکسیرانی کورد استفاده قرار می گیرد و  توسط خودروسازی اِسنا در دو مدل ارائه می شود که تفاوتشان در حجم موتور است و به طبع دارای قدرت و سرعت یکسانی نیستند.

 از معایب ون دلیکا می توان به صدا در آمدن دیفرانسییل این خودرو در سرعت های بالای ۸۰ کیلومتر اشاره کرد و  کم بودن فاصله ی بین دو محور جلو و عقب آن نسبت به طولشنیز از معایب آن محسوب می شود.  امکانات این خودرو شامل شیشه بالابرهای برقی جلو ، سیستم ضد سرقت و صندلی های ردیف دوم و سوم با قابلیت خوابیدن تا ۱۶۰ درجه را دارند.

خدمات اجاره ون دلیکا از رنت ون

مجموعه اجاره رنت ون پس از درخواست های فراوان جهت سرویس های غیر لوکس و ارزان قیمت تر اقدام به بکار گیری رانندگانی مجرب و خودرو هایی تر تمیز نموده تا در خصوص کرایه دلیکا هم به مشتریان محترم خود خدمات بهینه ارائه کند.

در خصوص اطلاع از قیمت های اجاره ون دلیکا می توانید با پشتیبانی وب سایت بصورت ۲۴ ساعته تماس حاصل نموده و با توجه به شرایط دقیق سرویس از قیمت آن مطلع شوید.