اجاره ون در یزد و کرایه ون در یزد

اجاره ون در یزد

اگر شما هم جز افرادی هستید که با وسایل نقلیه عمومی مانند هواپیما، قطار، اتوبوس سفر می کنید و دغدغه ی این موضوع را دارید که در شهر مقصد چگونه در شهر تردد کنید به جای درستی آمده اید. شاید شما بخواهید در شهر مورد نظر رانندگی نکنید و بیشتر از سفر خود لذت ببرید و درکنار دوستان و افراد هم سفر خود باشید. از این رو، شرکت رنت ون برای حل این امر نیاز سفر شما به اجاره ون در یزد را فراهم می کند و به راحتی می توانید با توجه به نیاز سفر خود اقدام به اجاره ون در شهر یزد کنید.

قیمت اجاره ون در یزد

قیمت و هزینه اجاره ون برای تردد در سطح شهر یزد با توجه به مسیرها و میزان توقف راننده و بازدید از شهر یزد به صورت توافقی می باشد ولی برای خارج از شهر، نرخ اجاره آن به ازاء هر کیلومتر محاسبه می گردد.

برای گردش های گروهی در یزد، مسافرت برون شهری یا مسیرهای درون شهری هزینه اجاره ون متفاوت است. زیرا این امر بستگی به نوع ون و خودرو دارد. مثلا برای گردش های گروهی میدل باس، اتوبوس یا مینی بوس مناسب تر از ون ها می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات کرایه ون در یزد

شهر تاریخی و خشتی یزد یکی از بهترین نقاط توریستی جهان محسوب می شود که با اجاره ون می توان از این شهر بازدید کرد. شهر یزد یکی از ۵ شهر توریست پذیر می باشد که اجاره ون یکی از فاکتورهای مهم در سفر به حساب می آید. زیرا فاصله اماکن دیدنی و توریستی یزد ایجاب می کند تا شما بخواهید ون مورد نظر خود را اجاره کنید.

شرکت رنت ون به شما خدمات زیر را در شهر یزد ارائه می دهد:

  • کرایه ون بدون راننده و با راننده در سراسر یزد
  • کرایه ترانسفر VIP و تشریفاتی (ون لوکس با راننده) در سراسر یزد
  • کرایه ون فرودگاهی
  • کرایه اتوبوس و میدل باس برای گردشگری های گروهی و تعداد زیاد
  • هزینه مناسب
  • بالاترین کیفیت
  • کرایه ون توریستی برای بازدید از سطح شهر یزد
  • کرایه ون ارزان دلیکا برای تاکسی دربستی در یزد
  • کرایه ون فیات، تویوتا، هیوندا و بنز ویتو در یزد

سفر به قنات ها و بادگیرهای یزد با ون

برای دیدن اماکن توریستی یزد از جمله آتشکده یزد، مجموعه امیر چخماق، باغ دولت آباد یزد، مدرسه ضیائیه، آب انبار شش بادگیری یزد، خانه لاری ها، نارین قلعه، قبه دورازده امام، بقعه سید شمس الدین، مسجد جامع کبیر یزد، بقعه سید رکن الدین،   مسجد جامع فهرج، یخچال خشتی میبد، چاپارخانه میبد، کاروانسرای شاه عباسی، آب انبار کلار، کوه ریگ، باغ پهلوان پور، خانه قلعه ای ها، قلعه سپیده، قلعه مروست، نهر مسیح، قلعه محمد باقری هرات، قلعه شواز، باغ علی نقی خان و غیره بهترین گزینه انتخاب و اجاره ون در یزد می باشد.

اینجا شرکت اجاره ون صباغیان می باشد که آماده خدمت رسانی به صورت تخصصی در زمینه اجاره ون بدون راننده و کرایه ون با راننده، رزرو ون فرودگاهی، ون دربستی و انواع ون در شهرستان ها است.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =