اجاره ون در رشت

اجاره ون در رشت

اجاره ون در رشت از مهمترین شهر هایی است که موسسه رنت ون به شکل متمرکز انواع سرویس ها را به صورت تخصصی ارائه می کند. شما می توانید در رشت انواع سفر های درون شهری و برون شهری خود را با خیال آسوده به رنت ون بسپارید. رنت ون با رانندگانی با تجربه و آشنا به تمام شهرها و جاده ها سفری راحت برای شما فراهم می سازد.

خدمات اجاره ون در رشت

اجاره ون در رشت با رانندگانی آزموده و با گویش محلی برای رشتی های عزیز و همچنین رانندگانی مخصوص و حرفه ای تشریفاتی با تسلط به چندین لحجه  و زبان رایج ایران و دنیا جهت فعالیت های توریستی در رشت اختصاص داده شده اند که فقط با یک تماس می توانید خودرو ون مورد نظر خود را با توجه به شرایط خود در اسرع وقت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

شهر رشت مرکز استان گیلان می باشد این شهر از کلیدی ترین و توریستی ترین شهرهای کشور به شمار میرود که از نظر تجاری و سیاسی نیز دارای اهمیت ویژه ای است از این رو خدمات اجاره ون همراه راننده در شهر رشت برای جابه جایی های داخل شهر و خارجی شهری رشت به صورت تخصصی و حرفه ای توسط رنت ون انجام می شود.

رنت ون با فراهم کردن بیش از پنجاه اتومبیل تویوتا هایس با کاربری های متفاوت از جمله توریسی، تشریفاتی، سروسی های دانش آموزی و… به همراه رانندگان باتجربه و اخلاق مدار آماده سرویس دهی به شما مشتریان و هموطنان گرامی می باشد و سفری ایمن و راحت را برای شما فراهم می کند.

کرایه ون در رشت

برای استفاده از خدمات کرایه ون در خصوص تاکسی فرودگاهی در رشت هم می توانید روی رنت ون حساب کنید. کرایه ون فرودگاهی نیز ازخدمات برجسته رنت ون در رشت محسوب می شود. این سرویس به دو نوع تشریفاتی و عادی خدمت مشتریان ارائه می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام از این سرویس ها را درخواست کنید.

برای تشریفاتی کردن سرویس یا انجام تدارکات خاصی برای ترانسفر فرودگاه و چسباندن و برند شرکت خاصی بر روی ون ها بلا مانع می باشد. ما برای لحاظ کردن انواع خدمات تشریفاتی شما آماده خدمت رسانی می باشیم. این سرویس ها با احتساب هزینه مجزا قابل رزو از جانب شما می باشد.

ون های اجاره ای موجود در شهر رشت

خودروهای ون که به شکل کرایه ای در شهر رشت به مشتریان خود ارائه می کنیم ، به شکل تخصصی بر روی خودروهای ون تویوتا هایس منحصر می شود که در دو نوع سقف بلند و سقف کوتاه با ظرفیت های متفاوت ( ۱۲ نفر و ۱۴ نفر ) موجود می باشند.

لازم به ذکر است اضافه بر این ون ها، کرایه ون هیوندای و بنز هم برای مردم عزیز رشت امکان پذیر می باشد و می توانند با مطرح کردن نیاز خود در زمینه رزرو این نوع خودرو هم از آن ها استفاده کنند.

نا گفته نماند، خدمات گفته شده در شهر رشت و همچنین در کلیه نقاط استان گیلان می باشد و از هر کجای آن اسرع وقت امکان استفاده  از کرایه ون دربستی را برای شما ایجاد کرده ایم.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =