اجاره ون در تبریز

اجاره ون در تبریز

اجاره ون در تبریز نیز به شعبه های سرویس دهی رنت ون اضافه شد. شرکت اجاره ون رنت ون مفتخر است در زمینه خودروهای تشریفاتی و وی آی پی، ون دربستی، و انواع اتوبوس و مینی بوس و میدل باس بهترین خدمات خود را در تبریز ارائه دهد. تنها با یک تماس می توانید از بهترین سرویس دهی با بالاترین کیفیت اجاره ون تبریز استفاده کنید.

خدمات اجاره ون در تبریز

در سفر های دسته جمعی و جابجایی های گروهی خود می توانید از خودروهای ون اجارهای استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت رادر کنار عزیزانتان تجربه کنید. به طور معمول برای جابجایی افراد بین تعداد ۵ تا ۱۴ نفر از خودرو ون استفاده می شود، که بسته به نوع و تعداد ، ون های مختلفی در شهر تبریز سرویس دهی می کنند.

خودروهای ون موجود در تبریز که آماده ارائه خدمات می باشند عبارتند از:

  • ون تویوتا هایس سقف کوتاه
  • ون هایس سقف کوتاه
  • ون تویوتا هایس سقف بلند
  • ون هایس دربستی
  • ون فیات
  • ون فیات دربستی
  • ون دلیکا

ون اجاره ای تویوتا هایس در تبریز

یکی از ون های پراستفاده در ایران، ون تویوتا هایس می باشد. این ون به ون توریستی و یا ون تشریفاتی نیز شناخته می شود. مدل سقف بلند این نوع ون به اسم هایروف یا همان ون تویوتا هایس معروف است.

راحتی صندلی هایش و سواری راحت و نرمش این ون سقف بلند را برای سفر های داخل شهری و برون شهری مناسب کرده است.

ون تویوتا در دو نوع ۱۱ نفره و ۱۴ نفره موجود می باشد که هنگام جابجایی بسته به تعداد نفرات یکی را انتخاب می نمایید که معمولا ون ۱۴ نفره برای سفرهای بیرون شهر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

وت سقف کوتاه نوع دیگری از ون تویوتا هایس می باشد و دارای گنجایش ۱۱ نفره می باشد. به دلیل کوچک بودن فضای داخلی این ون ها طرفداران کمتری دارند.

کرایه ون دربستی در تبریز

در آخر کلیه ون های موجود از جمله ون تویوتا هایس سقف بلند و سقف کوتاه، ون دلیکا، ون فیات، و ون بنز به صورت دربستی نیز برای رفاه حال شما عزیزان برای سفرهای دخل شهری تبریز و برون شهری در اختیار شما قرار داده می شود.

شما می توانید با توجه به تعداد نفرات خود و شرایط سفر خود هریک از خودروهای موسسه رنت ون با توجه به ویژگی ها و ظرفیت آن ها را برای سفر خود انتخاب و رزرو نمایید

اگر قصد عزیمت به هر کجای ایران داشته باشید کافیست از شهر خود با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما با مشاوره و راهنمایی ون مورد نیاز شما را به صورت دربستی رفت و برگشت برای شما مهیا سازند.

اجاره خودرو ون ، اجاره اتوبوس و یا اجاره مینی بوس و میدل باس با قیمت مناسب و منصفانه از دیگر خدمات این مجموعه در شهر تبریز می باشد . شزکت رنت ون این افتخار را دارد با اجاره ون با مدل های متنوع وظرفیت های مختلف بهترین سرویس دهی را به شما ارائه کند برای انتخاب ون مناسب با کارشناسان ما مشورت کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =