اجاره ون بنز ویتو

شاید بخش ون‌ های تجاری و تشریفاتی بیش از زمان گذشته رقابتی‌ شده و ظهور جایگزین‌های قابل‌ خریداری اروپایی تأثیر خود را بر کم ‌رنگ شدن سلطه‌ی تویوتا گذاشته است و با اینکه کرایه ون هایس و اجاره ون VIP بنز جزو اجاره ون های محبوب هستند. البته برای کسانی که به دنبال اجاره ون تشریفاتی برای مهمانان خاص خود این ون بسیار مناسب می باشد. این ون دارای تجهیزات استاندارد مناسب و همچنین برخی آپشن های قیمتی است.

ویژگی های خودروی ون بنز

کابین این ون بدون هیچ وضعیت ویژه‌ای بسیار راحت می باشد. عایق‌بندی و کیفیت کابین در حد ایده آل است اما به خاطر استفاده‌ی وسیع از پلاستیک مشکی حس مدلی پایه را دارد. پلاستیک‌ها از نوع سخت بوده بنابراین درباره‌ی تریم کابین نمی‌توان واژه‌ی لوکسرا به کار برد. البته اثری از گوشه‌های تیز و نخراشیده وجود ندارد بنابراین یک حسن محسوب می شود.

صندلی‌های آن کاملا راحت هستند و مهم نیست که چند ساعت روی آن‌ها بنشینید. کابین نیز حسی فراخ و جادار دارد. فضاهای زیادی وجود داشته و سیستم های کنترل به‌طور مناسبی جایگذاری شده‌اند و از طرفی هم زمان زیادی برای برخی کارها مثل هماهنگ‌سازی گوشی تلفن با سیستم بلوتوث صرف نمی‌شود. ارتباط بلوتوثی هرگز قطع نشده و در همه‌ی زمان‌ها به‌صورت شفاف عمل می‌کند

دید کلی خودرو عالی است و این مسئله با پانل شیشه‌ای سفارشی بهتر نیز می‌شود. دید روبه‌جلو از روی صندلی راننده نیز عالی بوده و دوربین پشتی نیز واضح است.

ون بنز در ترافیک فرز و چابکعمل می کند. پیشرانه قوی بوده و گیربکس ۷ سرعته ی اتوماتیک نیز نرم بوده اما گاهی تند عمل می‌کند. تعویض‌های گیربکس حتی در شتاب گیری‌های سنگین تقریباً نامحسوس بوده و به ویتو این اجازه را می‌دهد تا به ‌سرعت‌های بالاتر دست یابد. بدون هیچ مشکل خاصی می‌توانید در بزرگراه‌ها به سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت دست یابید.

کرایه ون بنز

شما می‌توانید به راحتی از خدمات اجاره ون بنزازشرکت رنت ون همراه با راننده مجرب و با اخلاق استفاده نمایید. یکی از برترین مزیت‌های رنت ون این است که تمامی رانندگان مجموعه، افراد حرفه‌ای و کاربلدی می‌باشند که با تمامی جاده‌های کشور آشنایی کامل دارند.

ویژگی بعدی اجاره ون بنز ، صندلی‌های راحت، قابل تنظیم و کابین زیبا و مناسب داخل ون می‌باشد که هم برای بزرگسالان هم برای کودکان بسیار مناسب است.

خدمات اجاره ون مرسدس بنز ویتو

مهمترین حسن کرایه ون بنز ویتو برای مسافرت این است که ون اندازه‌ای متناسب دارد و جمع‌وجور نیز می‌باشد. ظرفیت آن از ۶ تا ۱۵ نفر متغیر است. شما می‌توانید با توجه به ظرفیت مورد نیاز خود، یکی از مدل‌های موجود در این مجموعه را اجاره کنید. البته اجاره ون بنز گزینه مناسبی برای جمع‌های کوچک و یا چند نفره است. همچنین افراد در طول مسیر در کنار هم خواهند بود و می‌توانند با هم بگویند و بخندند و لحظات خوبی را سپری کنند.

قیمت اجاره ون بنز

اجاره ون بنز از لحاظ قیمت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد و حتی امکاناتی مانند wifi دارد که لذت سفر را دو چندان می‌کند. شما عزیزان می توانید با کرایه انواع ون از رنت ون خدماتی با بالاترین کیفیت را تجربه کنید.