اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

اتوبوس, مینی بوس و میدل باس نوعی از وسایل نقلیه می باشند که قادر به جابه جایی مسافران به صورت گروهی هستند. اتوبوس ها به دو گروه درون شهری و برون شهری تقسیم بندی می شوند. که با توجه به نوع ارائه خدمات و امکانات و ایمنی و ساخت قیمت های متفاوتی دارند. شرکت رنت ون با تجربه ای چندین ساله و پرسنلی مجرب و حرفه ای آماده ارائه ی خدمات در زمینه اجاره اتوبوس, مینی بوس و میدل باس برای تورهای گردشگری ، بازدید ها و سفرهای دسته جمعی یک یا چند روزه می باشد.

خدمات اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

کرایه اتوبوس

اتوبوس های درون شهری و برون شهری از نظر امکانات، ایمنی و قیمت و ساخت با هم تفاوت دارند. در زمینه اجاره اتوبوس و اجاره مینی بوس و میدل باس شرکت رنت ون سرویس های ویژه ای برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

اتوبوس های وی آی دارای ۴۴ نفر گنجایش و با صندلی های باز و راحت می باشند. اتوبوس های VIP اسکانیا و ولوو و مان دارای ظرفیت های ۲۵ و ۳۰ نفره هستند. اتوبوس های وی آِی پی به اتوبوس های تک صندلی شناخته می شوند که بدلیل چیدمان صندلی هایشان این گونه نامیده می شوند.

کرایه میدل باس و مینی بوس

در مواقعی که تعداد مهمانان کم باشد اجاره میدل باس انتخاب مناسب تر و با صرفه تری می باشد. هزینه کرایه میدل باس پایین تر از اجاره اتوبوس های وی آی پی می باشد. امکان اجاره اتوبوس مینی بوس و میدل باس در کلیه شهرها در سفر های درون شهری و برون شهری امکان پذیر می باشد.

نکات اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

انتخاب نوع اتوبوس و سالم بودن ظاهر و سیستم فنی آن و شیوه برخورد راننده با سایرین دارای اهمیت می باشد. در اجاره میدل باس ها قیمت آن ها متناسب با نوع آن ها متفاوت است. ظرفیت میدل باس ها معمولا ۱۶ نفره می باشد که دارای کولرگازی و امنیت بالا می باشد.

اتوبوس و مینی بوس دربستی

این نوع اتوبوس ها برای سفر های درون شهری مورد استفاده قرار می گیرند که فاقد کولر گازی است و قیمت آنها به نسبت اتوبوس های برون شهری کمتر است.

در رنت ون برای اتوبوس های دربستی از نوع وی آی پی بسیار خوب و مدرن استفاده می شود که دارای صندلی های راحت و کولر گازی می باشند.

اتوبوس های معمولی که در سطح شهر مشغول سرویس دهی می باشند نوعی دیگر از اتوبوس ها می باشند که قیمت آن ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

برای سفرهای برون شهری اتوبوس های اسکانیا و ولوو بسیار راحت و مناسب می باشند

کرایه میدل باس رنت ون

میدل باس دارای ظرفیت ۳۱ نفری و فول امکانات برای مسافرین می باشند. نوع ۲۱ نفره و ۱۷ نفره آن به ترتیب دارای امکانات نیمه فول و معمولی می باشد. برای اجاره مینی بوس رنت ون به شما میدل باس با ظرفیت ۳۱ نفر و با امکانات کامل را توصیه می کند. این دسته از خودرو ها به دلیل کوچک بودن نسبت به اتوبوس به اجاره میدل باس و یا مینی باس شناخته شده اند و قادر به جابجایی ۱۷ تا ۳۱ نفر در مدل های مختلف می باشند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =